1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • З Великоднем! Христос Воскрес!

  • Привітання з 8 Березня

  • Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

  • У НПУ поєднують бізнес та інтелект

  • Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

26-28 лютого 2015 року делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова перебувала з офіційним візитом на святкуваннях 75-ліття з часу заснування Гродненського державного уні... Read more...
У НПУ поєднують бізнес та інтелект

У НПУ поєднують бізнес та інтелект

Нещодавно з офіційним візитом Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. Гостя прийняв ректор вишу В... Read more...
Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

16 жовтня 2014 року в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка відкрили стадіон Навчально-спортивного комплексу. В урочистому відкритті взяв участь ректор Національного педагогічного... Read more...
Previous
Next
«Фахівець технічного профілю об’єктивно приречений на творчість» Віктор Андрущенко

Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

DSC079216 жовтня 2014 року в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка відкрили стадіон Навчально-спортивного комплексу. В урочистому відкритті взяв участь ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, випускник КНУ Віктор Андрущенко.

Новенька Арена розташована на території університетського містечка на проспекті Глушкова, та розрахована на 2 100 місць. Футбольне поле і бігові доріжки виконані за найсучаснішими технологіями.

З такою величною подією та святом спорту і здоров’я студентів і викладачів привітав ректор КНУ імені Т. Г. Шевченка, академік Леонід Губерський. Ректор зазначив, що стадіон споруджено повністю коштом університету, розповів як велося будівництво та побажав, аби ця арена завжди була заповнена студентами.

Зі словами вітань до молоді звернулися також заступник Міністра освіти і науки Олексій Дніпров, закцентувавши на важливості здорового способу життя, та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень.

Очільник Драгоманівського вишу висловив теплі вітання шевченківцям та пригадав свої студентські роки, адже й сам колись бігав тут та грав з друзями у футбол. Повне оновлення стадіону, а тепер відповідно й нові можливості для розвитку студентів, формування високої фізичної культури – вагома запорука розвитку університету загалом, - переконаний Віктор Петрович. Від драгоманівців ректор передав студентам КНУ футбольні м’ячі та запросив до товариського турніру.

Перший матч на футбольному полі новозведеного стадіону провели збірна команда викладачів і збірна команда студентів КНУ. Символічно перший удар по м’ячу зробив ректор Леонід ГУберський, відпасувавши з центру поля команді студентів.

Прес-служба університету

Банер НПУ

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі