1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • З Великоднем! Христос Воскрес!

  • Привітання з 8 Березня

  • Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

  • У НПУ поєднують бізнес та інтелект

  • Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

26-28 лютого 2015 року делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова перебувала з офіційним візитом на святкуваннях 75-ліття з часу заснування Гродненського державного уні... Read more...
У НПУ поєднують бізнес та інтелект

У НПУ поєднують бізнес та інтелект

Нещодавно з офіційним візитом Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. Гостя прийняв ректор вишу В... Read more...
Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

16 жовтня 2014 року в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка відкрили стадіон Навчально-спортивного комплексу. В урочистому відкритті взяв участь ректор Національного педагогічного... Read more...
Previous
Next
«Творча особистість – це альфа і омега сучасного виробництва» Віктор Андрущенко

Віктор Андрущенко зустрівся з новим поколінням науковців-драгоманівців

 

IMG 310428 квітня 2014 року ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, академік Віктор Андрущенко зустрівся із студентами-переможцями Всеукраїнського туру конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, який проводився під егідою Міністерства освіти і науки України, та їх науковими керівниками.

 

Цьогоріч студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вибороли дев’ять призових місць. Кілька днів тому на засіданні Вченої Ради вишу призерам вручили срібні медалі Михайла Драгоманова та відзнаки «Драгоманівська родина» від університету, грамоти й фінансові заохочення.

Сьогоднішня зустріч передбачала собою детальніше знайомство з молодими науковцями і їхніми майбутніми пошуками. Віктор Андрущенко глибше дізнавався про кожну переможну роботу, актуальність і новизну її теми та відзначав неабияку вагомість результатів досліджень. Ректор і проректори університету високо оцінили здобутки студентів і подякували їм та їх науковим керівникам за достойне представлення вишу і наукових шкіл НПУ на всеукраїнському рівні.

Звісно, поважні вчені побажали молоді не зупинятися на досягнутому й продовжувати дослідження та будувати свою наукову кар’єру.

«Я бачу, як ви всі закохані в науку, і мені приємно це відзначити, - наголосив ректор, - але ще важливіше, як би ви змогли зосередити навколо себе й іншу молодь вишу, стати такими своєрідними мініцентрами наукового мислення кожного інституту, який представляєте». Науковий шлях – це складна клопітка робота, що не кожному під силу, але саме в університеті є неабияка можливість відкрити у кожному вміння і талант до цього, переконаний Віктор Петрович. Популяризувати престиж сучасного науковця повинна саме молодь, яка здатна стати джерелом нових ідей, натхненником нестандартних думок і тез. Адже в сучасну епоху саме інтелект є рушієм прогресу цивілізації.

Також розмова зайшла й про конституціалізацію та інституціалізацію студентського наукового простору. За кілька останніх років, незважаючи на те, що молода наука в університеті має вже свій достойний досвід і широко розвивається, так і не з’явилося якогось конкретизованого центру такої науки, що концентрував би юні уми та став для них дороговказом. Під час зустрічі зародилася ідея формування своєрідного Наукового студентського товариства, базою якого б уже могли стати сьогоднішні переможці й призери. Віктор Петрович попросив студентів викристалізувати цю ідею у власних головах та на найближчих наступних зустрічах запропонувати конкретну роботу щодо цього, поступово втягуючи до неї студентський масив вишу. Велика мрія ректора й студентів про кількаденні наукові студентські форуми, конференції, дискусійні клуби, які стануть традиційними для молодої наукової спільноти драгоманівців – нарешті буде не просто мрією, але й реальністю.

На завершення розмови ректор побажав студентству все ж жити повноцінним щасливим життям з активним відпочинком, заняттями спортом, подорожами, танцями, любов’ю… Адже реальний життєвий досвід нічим не заміниш. А коли будеш щасливий у житті, пропускаючи усі життєві реалії через себе, то й у науці будеш успішний та задоволений собою – власна формула академіка Андрущенка.

Людмила КУХ,

прес-секретар ректора

 

Банер НПУ

На сайті один гість та відсутні користувачі