1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • З Великоднем! Христос Воскрес!

  • Привітання з 8 Березня

  • Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

  • У НПУ поєднують бізнес та інтелект

  • Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

26-28 лютого 2015 року делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова перебувала з офіційним візитом на святкуваннях 75-ліття з часу заснування Гродненського державного уні... Read more...
У НПУ поєднують бізнес та інтелект

У НПУ поєднують бізнес та інтелект

Нещодавно з офіційним візитом Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. Гостя прийняв ректор вишу В... Read more...
Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

16 жовтня 2014 року в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка відкрили стадіон Навчально-спортивного комплексу. В урочистому відкритті взяв участь ректор Національного педагогічного... Read more...
Previous
Next
«Людина ніколи і ні за яких обставин не вивільняється від джерел, на яких формувалися її єство, характер і ментальність» Віктор Андрущенко

Віктор Андрущенко відвідав студентський турнір з футзалу

 

IMG 1967Ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко відвідав традиційний студентський турнір з футзалу на Кубок ректора. Змагання було започатковане Віктором Петровичем 10 років тому, і дуже сподобалося студентству. Десяту, ювілейну, боротьбу за кубок розігрували команди Інституту історичної освіти та Інституту педагогіки і психології.

 

П'ятиразові чемпіони, «історики», виглядали якось впевненіше на передматчевій розминці, але цю впевненість вони втратили незабаром на полі. Педагоги-психологи дійшли до фіналу і вже готові були поставити крапку у фінальному протистоянні.

Відкрили урочистий матч ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, Заслужений майстер спорту СРСРЄ, Заслужений тренер України, завідувач кафедри футболу НПУ Олексій Михайліченко, Перший віце-президент, виконавчий директор Федерації футболу м. Києва Віктор Старовойт, Віце-президент Федерації Футболу м. Києва Вадим Місюра, президент Фан-клубу ФК «Динамо» Київ Сергій Михайленко, перший проректор з організації навчально-виховної роботи та економіки Олег Падалка, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів Богдан Андрусишин, директор Інституту фізичного виховання та спорту Олексій Тимошенко, директор Інституту історичної освіти Олександр Сушко, директор Інституту педагогіки та психології Володимир Бондар та голова Профкому студентів НПУ Станіслав Цибін.

Після офіційної церемонії знайомства з командами і вітальних слів ректор вручив кілька відзнак партнерам університету та колегам т за підтримку популяризації здорового способу життя у виші, розвиток командних ігор і допомогу у проведенні спортивних турнірів.

Опісля пролунав стартовий свисток. М'яч в центрі поля розіграли історики і відразу ж розпочали свій тактичний футбол, педагоги-психологи ж вміло оборонялись, не даючи супернику вдало проводити флангові комбінації. Але потрібно було Істфаку створити перший небезпечний момент біля воріт суперника, як за цим психологи перевели оборону в контратаку, яка завершилась вже небезпекою біля воріт «чорних». Ще після двох вдалих контратак, психологи проведуть вдалу комбінацію по правому фланзі і воротареві істориків, Лаврику Петру, потрібно було виймати м'яч з сітки воріт. Так, метушня в штрафній «легендарних чемпіонів» привела до голу. Відзначився на 10 хв. матчу капітан команди Інститут педагогіки і психології Примачук Андрій. Але це не стало завадою історикам зрівняти рахунок на 11 хв. матчу. Всього через 30 секунд після пропущеного голу. Зрівняв рахунок також капітан «історичної» команди – Голубовський Богдан. Я б назвав це «битвою капітанів», щось в цьому все таки є. Далі перший тайм перетворився в гру від воріт до воріт. Суперники вели цікавий комбінаційний футбол, лиш подеколи вирізнялися флангові проходи гравців обох сторін. Так закінчився перший тайм.

Другий тайм продовжився тим, чим закінчилась перша частина матчу. Атаки на ворота двох сторін змінювали одна одну. І вже в середині тайму гравці обох команд почали помітно нервувати, що переросло в грубий футбол. Історики і педагоги-психологи порушуючи правила, дали знати, що просто так ніхто із них здаватися не збирається, але і не забували демонструвати зразковий, приємний глядачу футбол. Друга половина матчу не виявила переможця фіналу. Тому з рахунком 1:1, команди вирішували кому дістанеться кубок в серії пенальті. Що ж, як кажуть, пенальті – це лиш фортуна. Якщо так, то сьогодні вона була на стороні Інституту педагогіки та психології. Варто було історикам помилитись як «знавці людських душ» скористались цим і за результатом серії пенальті, новим чемпіоном Кубка Ректора НПУ імені М. П. Драгоманова у 2014 році став Інститут Психології та Педагогіки.

Скажу, відверто, цей матч був гідний фіналу. Дві команди показали видовищний, яскравий футбол. Трибуни також допомогли перенестись у справжню футбольну феєрію.

І от маємо нових чемпіонів. Вони варті цієї перемоги, адже дійти до фіналу це вже перемога. А Інститут історичної освіти скажімо так: не виграли, але й не програли, бо продемонстрували гідну гру. Не було сьогодні на полі сильніших і слабших, був, одним словом, справжній футбол. Футбол, який залишає помітний слід в серцях гравців та вболівальників, футбол, який хочеться дивитись, футбол, в який хочеться грати, футбол, за який хочеться вболівати, футбол, який вартий Національного Педагогічного Університету!

Віталій БЕСАРАБ,

Світлини Сергія КУХА,

Прес-служба університету

 

Банер НПУ

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі