![Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно](https://avp.npu.edu.ua/images/icethumbs/540x350/100/images/logo_foto/tab/xIMG_5924.JPG.pagespeed.ic.spz3L5hK3p.jpg)
Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно
26-28 лютого 2015 року делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова перебувала з офіційним візитом на святкуваннях 75-ліття з часу заснування Гродненського державного уні... Read more...![У НПУ поєднують бізнес та інтелект У НПУ поєднують бізнес та інтелект](https://avp.npu.edu.ua/images/icethumbs/540x350/100/images/logo_foto/tab/xDSC_3257.jpg.pagespeed.ic.Ss6rB3YCuE.jpg)
У НПУ поєднують бізнес та інтелект
Нещодавно з офіційним візитом Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. Гостя прийняв ректор вишу В... Read more...![Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка](https://avp.npu.edu.ua/images/icethumbs/540x350/100/images/logo_foto/tab/xDSC0792.jpg.pagespeed.ic.6stWa6LiK2.jpg)
Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка
16 жовтня 2014 року в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка відкрили стадіон Навчально-спортивного комплексу. В урочистому відкритті взяв участь ректор Національного педагогічного... Read more...Віктор Андрущенко взяв участь у церемонії вручення мантії Почесного професора НПУ Яну Лащику
На урочистому засіданні Вченої Ради Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова 17 квітня 2014 року у присутності поважних вчених, академічного корпусу вишу мантію і диплом Почесного професора вручили ректору Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Яну Лащику.
Слова вітання пану Лащику від усієї педагогічної спільноти України, від Національної академії педагогічних наук України в особі Василя Кременя висловила учений секретар НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Неля Ничкало.
У власній доповіді Почесний професор Ян Лащик подякував драгоманівцям за надану йому честь, за тісне співробітництво, що вже протягом довгих років налагоджене між двома університетами, і з цього часу стане ще більш плідним та результативним. У Варшаві давно дуже цінують українських вчених-педагогів, особливо професорів і наукові школи Драгоманівського вишу. Чимало наукових проектів, що виконуються спільно колегами з Польщі і України, мають результати міжнародного масштабу і рівня.
Драгоманівці запросили пана Лащика частіше навідуватися до Києва та в НПУ, прочитати кілька публічних лекцій для студентів і викладачів університету, адже для драгоманівців – це буде справжня честь.
Прес-секретар ректора