1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • З Великоднем! Христос Воскрес!

  • Привітання з 8 Березня

  • Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

  • У НПУ поєднують бізнес та інтелект

  • Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

Віктор Андрущенко перебував з візитом в Гродно

26-28 лютого 2015 року делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова перебувала з офіційним візитом на святкуваннях 75-ліття з часу заснування Гродненського державного уні... Read more...
У НПУ поєднують бізнес та інтелект

У НПУ поєднують бізнес та інтелект

Нещодавно з офіційним візитом Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. Гостя прийняв ректор вишу В... Read more...
Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

Ректор НПУ взяв участь у відкритті нової Спортивної Арени КНУ імені Т. Шевченка

16 жовтня 2014 року в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка відкрили стадіон Навчально-спортивного комплексу. В урочистому відкритті взяв участь ректор Національного педагогічного... Read more...
Previous
Next
«Наука – перший і головний духовний фактор людської діяльності» Віктор Андрущенко

У НПУ поєднують бізнес та інтелект

DSC 3257Нещодавно з офіційним візитом Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. Гостя прийняв ректор вишу Віктор Андрущенко та проректорський склад. Після підписаної минулоріч угоди між університетом та УСПП з перших місяців 2015 року розпочинається тісне співробітництво та обговорення подальших кроків.

Зокрема під час зустрічі колеги спілкувалися щодо розробки дорожньої карти реалізації угоди. Серед колективних заходів були запропоновані проведення щорічного Європейського форуму «Бізнес та інтелект», результатом чого став би й цілком логічно вихід альманаху два рази на рік з відповідною назвою.

Оскільки найбільш масштабною стане співпраця УСПП з Інститутом управління та економіки освіти Драгоманівського університету, то директор Інституту Володимир Бех висловив думку щодо корекції навчальних планів підготовки менеджерських кадрів для народного господарства України з метою актуалізації інноваційної і практичної їх підготовки у рамках Асоціації ректорів педагогічних університетів. Планується також і організація курсів підготовки та перепідготовки кадрів для потреб малого і середнього бізнесу з атестацією УСПП та НПУ.

Як зазначив ректор університету Віктор Андрущенко, стратегічне виконання такої дорожньої карти реалізації договору, дозволить не лише на словах, але й діями довести серйозність намірів драгоманівського колективу забезпечити сучасну молодь практичними знаннями у сфері менеджменту організацій.

«Сучасний фахівець, який тільки отримав диплом, мусить бути готовим до викликів суспільства загалом і роботодавця зокрема, - наголошує очільник, - Тісна робота безпосередньо з такими організаціями як Український союз промисловців і підприємців забезпечує наших студентів саме практичними навичками і вміннями актуальними та інноваційними у контексті сучасних суспільних реалій».

Серед прогресивних ідей, покладених в основу дорожньої карти реалізації угоди і відкрита лекція Президента УСПП Анатолія Кінаха для студентів вишу.

Прес-служба університету

Банер НПУ

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі